Postovani doktore, postavio sam pitanje i odgorovorili ste mi (pitanje broj) #65856. Napisali ste mi da pijem 3-6 meseci polinesian noni, paraproteks, probiobalance i omega 3. Da li je potrebno sve to da pijem i da li postoji neki jeftiniji metod izlecenja, posto vidim da ovo bas nije jeftino? Unapred zahvalan i veliki pozdrav!!!

    Odgovoreno: 05. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Video sam sta sam vam odgovorio.
      ovde se ne radi o jeftinom ili skupom lecenju, vec uspesnom ili neuspesnom.
      vi se vec pet godina bezuspesno lecite da ne kazem "jeftinim" lecenjem.
      smetnje koje ste naveli su najverovatnije posledica jedne generalizovane kandidijaze,
      a ja sam vam za to dao najuspesniju terapiju.