Dali je moguce dobiti triper drugim nacinima osim cestim menjanjem partnera, npr nezalecenim bakteriama u mokraci sekret itd praktikovanjem uz to cest sex bez zastite sa jednom stalnom osobom ili samo menjanjem vise partnera to me iskljucivo interesuje!!!!!!!!!! A uz to ako mozete ukratko da mi odgovorite dali je triper kada se pojave crvene tackice na glavisu perutanje koze oko glavica svrab bez izcedka iz glavicaa kod partnerke crvenilo svrab i bolan sex? Hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Gonoreja je polna bolest i dobija se polnim putem.
      veca je verovatnoca da se dobije cestim menjanjem partnera i
      naravno upraznjavanjem seksa bez zastite.
      vi, po smetnjama koje navodite, nemate gonoreju.
      potrebno je da uradite bris prepucijuma na bakterije i gljivice a partnerka
      da uradi grupu vaginalnog sekreta.