Imam nekontrolisanu i nezaljenu erekciju samo nocu. Ptocitao sam da su to simptomi bolesti zvane _prijapizam_. Kako se leci ova bolest i dali se u nisu radi punktiranje u penisu (procitao sam da to pomaze) dakle, dali se radi, gde se radi i postoji li jos neka terapija.

    Odgovoreno: 03. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se urologu.
      ako se iskljuci organska komponenta vaseg poremecaja onda se javite psihologu.
      inace o prijapizmu se ne radi jer je tamo erekcija preko 2 sata i ako se ne resi u roku, dovodi do
      trajnih poremecaja u kavernoznim telima penisa i do nemogucnosti novih erekcija.