Postovani, vec 5-6 godina imam problem sa zarenjem (pecenjem) kozice glavica. Naime, ne smem da dodirnem kozicu glavica, jer osecam jak bol. To se isto desava i pri tusiranju. Bio sam u tirsovoj kod 2 razlicita urologa, ali oni su rekli da je sve u redu sa kozom. Meni to predstavlja veliki problem, jer ja prakticno ni nediram, niti smem da dodirnem kozu glavica. Zamolio bih vas za savet? Da li postoji neka krema ili mast koja bi mogla to da resi? Unapred hvala i veliki pozdrav!!!

    Odgovoreno: 03. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Uzmite sir. Polinesian noni, paraproteks, probiobalance i omega 3.
      ove preparate uzimajte od 3 do 6 meseci.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com