Postovani, imam pitanje u vezi polne polesti - kondilomi. Moja devojka je otkrila da ih ima, i iako smo koristili kondom, putem dodira koze (oralno) sigurno imam i ja virus. Cuo sam da treba 3-8 meseci da se oni pojave i razviju. Mogu li nekako ja to da sprecim, nekim lekovim terapijom il sl. . ? Za sada nemam indikacija, ali verujem pojavice se. . Sta da radim? Koliko je to opasno i kako da sprecim?

    Odgovoreno: 01. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Mozete samo raditi na podizanju imuniteta pravilnom ishranom,
      fizickom aktivnoscu, uzimanjem dosta tecnosti, eventualno
      suplementacijom biljnim preparatima. . . .