Postovani dr. Imam problema sa polnim organom prvo mi se pojavile tackice na glavicu i perutanje koze na vrhu pa svrab posle sexa sa jednom devojkom posle 15 dana je to proslo ala posle opet sexa sa tom osobom se isto to pojavilo i nakon par dana proslo jel to triper? Nisam to nista lecio jer se posle yo nije vise ponavljalo a sex sam imao doskoro sa tom osobom (ukupno 2god) ali mi se pojavila odskoro impotencia cesto mokrenje i bol u donjem delu stomaka nadutost u stomaku itd, nie mi nikad nista curilo iz penisa ponekad zapece pri svrsavanju

    Odgovoreno: 31. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Triper nije, ali da uradite bris prepucijuma na bakterije i gljivice kao i
      briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme.
      devojka neka uradi vaginalni sekret.