Da li imam osnovu za brigu, cini mi se da precesto mokrim. Desetak puta dnevno, po noci se ne budim. Nemam nikakve tegobe samo u toku dana imam osjecaj da mi se skoro stalno ide na wc. To traje nekih pola godine i nisam uzimao nikakvu terapiju. Otac mi je dijabeticar i znam da je ucestalo mokrenje povezano s tim zato i pitam. Ne pusim, ne koristim droge, ne pijem alkohol, visok sam 194 imam 94 kilograma. Hvala unaprijed na odgovoru, pozdrav!

    Odgovoreno: 31. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Proverite secer i ostale laboratorijske analize krvi i mokrace kao i urinokulturu.
      obavezno uradite i ultrazvuk besike i prostate. Ako sve ove pretrage budu dobre,
      i ne razrese vasu situaciju onda treba urediti uretrocistoskopiju. Ako i ona ne
      razresi problem uraditi ivu sa dcg i urodinamiku donjih urinarnih puteva.