Postovani, vec 3 meseca se mucim sa mokrenjem, i sa otezanim i sa ucestalim, prvo su mi nasli kamenje u bubregu, pa zatim ureaplazmu, pa sam otisla na cistoskopiju gde su mi sirili mokracne kanale, posle nekog vremena trebala sam ponovo da idem gde su mi ponovo sirili, i nasli da imam intercistijalni cistitis, i da imam ekhimoze i glomerulacije na zidu besike, data mi terapija cysta q i vitamini, al meni ovo uopste ne pomaze, zanima me koliko ce ovo da traje, jer mi bas remeti zivot, ponekad mi se desi da idem 50 puta u wc, cak mi je kapacitet besike smanjen, pa mi se desi da imam zastoj mokrenja. Da li postoje jos neki lekovi koji bi mi pomogli. Pozdrav

    Odgovoreno: 31. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Treba uraditi pcr urina na bacil tbc, ako to vec nije uradjeno.
      takodjer je obavezno uraditi i urodinamsko ispitivanje. /www. Americanclinic. Rs/
      i za vas predlazem terapiju prirodnim biljnim preparatim i to:
      paraproteks, acidophillus, omega 3, oxymax i oregano kapi.