Poštovani, moj problem traje vec duze vreme, a to je cak i nekoliko godina. Ogleda se u dve stvari. Prva je da imam ucestalo mokrenje, i do 10 puta dnevno, ali malih kolicina urina. Ovo stanje mi se desava na svakih mesec dva, a upotrebom uvinog caja to se smiri. Nekoliko puta sam isao kod doktora zbog ucestalog mokrenja, ali svaki put su rezultati bili dobri (i obicni i kultura) . Drugi problem je sto ne mogu da mokrim kada se nadjem u tudjem stanu, javnom wc ili na slicnom mestu, tako da ne mogu ga se koncetrisem zbog prisustva drugih ljudi. Uzimanjem alkohola taj strah, da ga tako nazovem, se smanjuje, ali retko kada mi se desilo da potpuno nestane. Zbog ovoga mi se desava, da ako sam na nekom putu ili slicno ne mokrim, trpim i po ceo dan dok ne dodjem kuci. Mozete li mi dati neki savet ili preporuciti lek? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 29. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Nadam se da psa redovno radite.
      predlozio bih vam da uradite urodinamnsko ispitivanje donjeg urinarnog trakta.
      informisite se za ovo na www. Americanclinic. Rs
      istovremeno bih vam preporucio koriscenje prirodnih preparata:
      paraprotex, oregano kapi, probiobalance, sirup. Polinesian noni, omega 3
      i rhodiolin u duzem vremenskom roku/5-6 meseci/.