Postovani, imam 26 godina i moje pitanje je vezano za ed. Naime, radi se o problemu psihicke prirode. Problem se javlja prilikom prvog odnosa sa novom partnerkom, kada dolazi do nedovoljne erekcije u momentu kada treba da dodje do penetracije. Nemam zdravstvenih problema bilo kakve prirode, ali kada sam se pojavio sa ovim pitanjem u jednoj lek. Ordinaciji (pre jedno 2 godine) , automatski mi je ubrizgan neki lek za proveru potencije kada sam doziveo jednu vrstu napada. . (skoro da sam izgubio svest i svi misici su mi se grcili - kao epi napad) . . Da li mogu da koristim npr. Cialis prilikom prvog odnosa sa partnerkom i da li mogu da mi se jave neki nezeljeni efekti imajuci u vidu prethodno navedeno? Takodje, zanima me i preporucena doza? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Mozete uzeti 10 mg cialisa, ali to ne treba da vam bude navika.
      mozete mozda prvo pokusati sa panax ginseng-om, vital man-om,
      omegom 3 i rhodiolin-om.
      videti na: www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com