Vec duze vreme ima problema sa mokrenjem i bolvima predelu prostate. Ultra zvuk sam uradio mogu vam citirati nalaz. Prostata homogena sa kalcifikatima u regiji capsule hirurgike. Moje pitanje je kako da lecim svoj problem kojim lekoima ili biljnim preparatima. Veliko hvala.

    Odgovoreno: 26. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      predlazem od prirodnih preparata: paraprotex, probiobalance, omega 3
      i pro-state power.
      imate sajtove u ranijim mojim odgovorima na kojima se mozete informisati
      o predlozenim preparatima.