Vec 9 meseci imam tegobe pri mokrenju. . . Radila sam sve moguce analize. Polne bolesti nisu, nema bakterija iako sam ih ranije dosta imala ukljucujuci proteus mirabilis, streptokoke i eserihiju. . . To je izleceno ali sve vreme uz te bakterije imala sam manju kolicinu peska koju izbacim ali se uvek stvara nova kolicina. . . Sada bakterija nema, ali i dalje tj. Vec 3 meseca imam tegobe grebanja pri mokrenju i urolog mi je rekao da se lecim vodom i cajem e i kapsulama brusnice. . . Medjutim ne osecam neko olaksanje jer cim preskocim solju caja ili umanjim kolicinu vode opet osecam grebanje. . . Volela bih da mi pomognete nekim savetom, i kazete koliko bi ovaj osecaj jos mogao trajati. . . Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 25. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Predlazem vam da uzmete paraproteks, probiobalance i omega 3, prirodne
      preparate u trajanju od 3 do 6 meseci.
      u prethodnim odgovorima nadjite sajtove koje sam predlozio
      za obavestenje o preparatima.