Imam bolove u donjem delu stomaka, cesto mokrim pomalo, problem sa ipotenciom, i u toku sexa tera na mokrenje, neugodan osecaj u toku sexa (nemam osecej) bio sam na ultra zvuku i radio nalaze iz krvi uredu sve, dali je to upala prostate i kakva? Sta piti od lekova? Dali se vidi upala na ultra zvuku?

    Odgovoreno: 23. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno je to posledica nekog zapaljenja na nivou prostate, uretre
      ili besike. Treba prvo odraditi sve bakterioloske testove za detekciju
      infekcije na nekom od ovih nivoa. Mislim na: urinokulturu, spermokulturu,
      briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme. Iskljuciti i trihomonas
      vaginalis.
      dok traju ispitivanja predlazem tretman prirodnim preparatima: paraproteks,
      ac zymes, omega 3, polinesian noni juice.
      o ovim se preparatima obavestite na nekom od sajtova koje sam dao u ranijim
      odgovorima.