Molim vas od nove godine kreatinin mi se povecava, sada trenutno mi je 175, nitko mi nedaje lekove niti mi sta kazu od cega mi je to. Sta da radim da sprecim daljni rast kreatinina. Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Treba konsultovati prvenstveno nefrologa.
      predlazem sledece prirodne preparate: oxymax kapi, paraproteks, omega 3
      i probiobalance. Probajte najmanje tri meseca ovu terapiju a kreatinin i ureju
      kontrolisite na mesec dana.
      vidite sajtove koje sam preporucivao u prethodnim odgovorima.