Postovani, primetio sam na penisu, kao da mi je prosirena vena, ima neki nepravilan oblik koji do sad nisam primecivao, a pritom ne osecam bol i imam normalnu erekciju i ejakulaciju. S tim sto se pri erekciji, na tom mestu pojavi malo ispupcenje. Sta bi to moglo da bude i koje preglede bih trebao da uradim? Unapred zahvalan. Pozdrav

    Odgovoreno: 21. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da ste se preopteretili pa malo "oladite".
      ako se opisana promena ne povuce u narednih mesec dana onda se javite urologu na
      pregled.