Postovani doktore, pojavile su mi se neke crvene tackice na glavicu, a kozica ponekad svrbi, to je trajalo 2 dana, treceg dana se to nije promenilo a cini mi se da je poceo glavic da mi se peruta, kao da je suvlji. Da li mozda znate o cemu se radi i sta bi trebalo uraditi?

    Odgovoreno: 21. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o infekciji, pa predlazem da uradite bris prepucijuma
      na bakterije i gljivice a devojka da odredi grupu vaginalnog sekreta.
      lecenje posle nalaza.