Veza do poruke 3778 u levom hemiskrotumu vidi se fizioloska kolicina ekstratestikularne tečnosti. Vene levog pampiniformnog spleta bez znakova dilatacije promera do 2mm. Ovo je sve sto znam i ne znam da li ovo znaci da postoji varikocela ili ne? To je kompletan nalaz prepisan. Da li je sa desnim sve ok sem te ciste? Sta znaci ta tecnost u levom testisu?

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Znaci da nema varikocele levo sto je dobro a ekstratestikularna tecnost je u
      fizioloskim granicama, prema tome zanemarljiva.
      ostalo sve kako sam vam predlozio.