Ja i djevojka imamo jedan problem odmah sutra poslije naseg prvog odnosa ona je osjetila bol u donjem dijelu stomaka i tu je osjecala bol svaki sledeci put kad smo spavali, kasnije se otkrilo da ima upalu mokracnog mjehura i ginekolog joj je rekao da je upala nastala tokom seksa, sto je vrlo moguce jer je prvi put bilo bas tesko ona nije ovlazila vagina joj je bila pretijesna za moj penis i tu smo se bas bas namucili. Taj isti ginekolog je pitao da li je moj penis nakrivljen na gore i da ako jeste da je to stvorilo upalu i da ce je stalno stvarati. Moj penis jeste nakrivljen na gore ali sasvim malo skoro neprimjetno mozda 2 mm pa da li je moguce da tako mala krivina sto je sasvim normalna stvorila tu upalu a ne ovo sto sam gore naveo i da ce je nastaviti stvarati? Imao sam dosta cura i ni jedna nije imala ovakav problem. Molim vas da mi odgovorite. Hvala

    Odgovoreno: 21. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Nemojte da brinete jer vasa "krivina" nije razlog tegoba kod vase
      devojke. Verovatno se radi o lakoj infekciji koju ce ona da sanira, a njen
      ginekolog se samo salio.