Postovani da li je tacno da 1/3 duzine penisa se nalazi u trbusnoj supljini koja je kod nekih muskaraca veca a kod nekih manaj i da li psotoji naci nda se smanji taj dio masnoce iznad penisa da bi se bolje istaknula njegova duzina odnosno da ne bude toliko uronjen u trbuh i dal bi mozda mrsanjem se smanjio i taj dio tijela iznad penisa

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Da to je tacno. Pokusajte prvo mrsavljenjem da smanjite masno tkivo,
      pa ako i tada niste zadovoljni duzinom onda se mozete javiti u neku
      urolosku kucu koja vam oparativnmo moze produziti penis.