Postovani doktore imao sam pucanje freneluma na penisu u toku odnosa sa dosta krvarenja. Dijagnoza je glasila: morbi preaputil n47 frenulotomia in coitus. Lekar mi je reako da koristim sol acidi borici 3% i da nemam odnose 10 dana. Za tih 10 dana sve mi je potpuno zaraslo i nisam i mao bolove. Posle 15 dana sam imao odnose i doslo je do krvarenja u predelu ispod glavice penisa gde se drzi kozica koja je ostala posle pucanja frenelima i pritom sam imao jak bol. . Molom vas kazite mi kako da to saniram i izlecim kako bi normalno mogao da nastavim sa odnosma bez bolova i krvarenja. Unapred zahavala.

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Treba operativno korigovati frenulum-ostatak frenuluma jer
      ce pri svakom odnosu doci do njegovog pucanja. Ako nemate gde, javite se
      meni na moj e mail.