Imam boolno mokrenje, propraceno i vise navrata sa krvarenjem i pecenjem. Dva dana sam imao povisenu temperaturu, obratio sam se svom lekaru, gde su mi prepisani antibiotici, ali stanje se ne poboljsava. Odradjen je ultrazvuk bubrega, prostate i besike gde su nalazi u granicama normale. Molim vas za savet, unapred hvala. Pozdrav iz novog sada

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Mislim da je autor ovog pitanja isti kao i prethodnog pitanja na koje sam odgovorio.
      ako i nije isti autor isti, savet vazi i za vas, posto je sadrzaj pitanja skoro isti.