Imam boolno mokrenje, propraceno i vise navrata sa krvarenjem i pecenjem. Dva dana sam imao povisenu temperaturu, obratio sam se svom lekaru, gde su mi prepisani antibiotici, ali stanje se ne poboljsava.

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Nadam se da vam je uradjen laboratorijski pregled krvi i mokrace,
      kao i urinokultura.
      antibiotici koje ste dobili ce se eventualno korigovati po dobijanju urinokulture.
      uzimajte i dosata tecnosti.
      zbog krvave mokrace se morate obratiti urologu, ako do sada to niste uradili.