Doktore hteo sam da pitam. . . Tokom erekcije moj penis je kriv. . . Ide u levu stranu. . . To sam primetio pre oko godinu dana. . . Ali bilo me je strah (sramota) da to ikome kazem. . . Prilikom seksualnog odnosa sa partnerkom. . . Ona me se zali kako je bode. . . Mnogo je kriv. . . Pa sam hteo da vas pitam, da li je to genski. . . Ili sta vec. . . I da li moze da se ispravi penis??? Imam 17 godina. . . Pa je strah da idem kod lekara i da kazem mojima. . . Da li je to neka bolest??? Dali je to nesto strasno??? Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 18. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Ako krivljenje nije jako, onda to ne treba da vam smeta niti da
      vas uznemirava. Ako je deformantno te vama otezava seksualni odnos,
      onda se javite urologu na pregled.