Imam 38 god moj problem je sledeci do 25 godine nisam imao problema sa erekciom cak sto vise i pretjerano sam imao potrebe za sexom. Medjutim poslije 25 godine problem nastaje u mozgu i dalje postoji stalna zelja na pogled prema zensku ali erekcija u polu stanju i prilikom sexa penis spadne uz cudan osjecaj u stomaku opustenost ili tako nesto. Medjutim kada odem na porno sajtove ili porno filmove penis tj erekcija traje i po 30 do 40 minuta konstantno tako da nerazumijem sta se desava da li postoji nekakve tablete na biljnoj bazi sve sem tipa viagre i sl ili nesto da mi pomogne posto vec dugo vremena sam opterecen sa tim unapred zahvalan

    Odgovoreno: 16. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte malo da se preispitate.
      nadjite psihologa koji se bavi slicnim problemima.
      uz njegovu pomoc pocnite zdravo da zivite, pravilno da se hranite. Izbegavajte stresne
      situacije. Bavite se fizickom aktivnoscu. Pokusajte sa biljnim preparatima,
      ili pak homeopatskim.
      nema carobnog leka koji ce sve vase probleme da resi.
      pocnite sa sledecim prirodnim preparatima: rhodiolin, siruppolinesian noni,
      stress managament b complex, panaxginseng. .
      o preparatima se informisite na: www. Calivita-srb. Com
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs