E ovako, imam problem kada sa svojom devojkom vodim ljubav, posle toga mi se pojavi blago crvenilo na glavicu penisa i osetim blag svrab. To traje 1-2 dana, ginekolog je rekao devojci da ima neku infekciju i da mora na pregled. Inace mi se to nije pojavljivalo nikada pa me interesuje da li je u pitanju neka ozbiljna infekcija i kako da sprecim ponovno pojavljivanje? Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Devojka da ide na pregled. Verovatno se radi o nekoj blagoj
      infekciji.
      ako bude trebalo, lecite se zajedno, a odnosi za to vreme treba da su sa zastitom.