Postovani doktore, imao sam operaciju fimoze pre nekih 3 meseca, pre operacije u toku seksualnog odnosa prilikom stavljanja kondoma meni penis odmah spadne, ne uspem da ga stavim do kraja on odmah spadne, kada sam pitao vaseg kolegu tj urologa sta da radim on je rekao da ce sve biti uredu posle operacije, operacija je prosla meni je stanje opet isto, mozete li mi vi pomoci. Inace imam 24 god.

    Odgovoreno: 15. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte lecenje kod klinickog psihologa a mozete koristiti i tretmane
      akupunkture.
      od lekova pokusajte sa tab. Cialis po upustvu.
      mozete koristiti i biljne preparate: panax ginseng. Vitalman, rhodiolin
      i sirup polinesian noni.
      o preparatima se obavestite na sajtovima koje sam dao u prethodnim
      odgovorima.