Postovani doktore ja se izvinjavam sto vas ometam ali vas molim za jednu pomoc odnosno savjet, imao sam dijagnozu orchiepididymitis acuta i sin. N 45, tako da sam neki dan imao jaku bol u lijevom testisu i oteknuce istog odma sam otisao do svoga ljekara sto mi je on odma to i operirao odnosno odstranio lijevi testis to jest-incisio hemiscroti sin. Orchidectomio i sin. Sve je proslo u najboljem redu ali mi je nejasno zasto mi nisu svu kesu od testisa yasili jer ostavili su otvor oko pola centimetra i rekli su mi da tako i treba i da moram svai dan da to ispjerem vrucom vodom i sapunom, pa vas molim da mi odgopvorite da li je to sve dobro i dali moze doci do kakvi nezeljeni veliki infekcija. Hvala unaprijed i nadam se brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radilo o torziji testisa te je isti i odstranjen.
      mozda je " redje" suturirano, ali to ce sigurno zarasti.
      nadam se da idete na kontrole.