Pozdrav. Pre nekoliko dana po prvi put imao sam seksualni odnos. Stavio sam zastitu ali posto sam se unervozio zastita vise nije mogla da se upotrebi pa je nisam ni koristio. (erekcija je prestala) mislio sam da je ok. Sutra nisam ni pokusavao da je stavim. Bilo je super, opet nisam zavrsio. Ali pojavila se bela fleka na mojim boksericama. Rekla je da je ona ejakulirala vise puta, ja znam da nisam. Zbog poze koju smo primenjivali sve je pokazivalo da je to tacno. Sad mi je malo otezano mokrenje. Bilo je i pre ali nakon ejakulacije posle samozadovoljavanja. Ponekad. Pre kad ustanem i penis je u erekciji mogao sam da vrsim nuzdu samo u vis nikako ako penis guram na dole jer je bolelo. Nisam mogao da izvrsim nuzdu. Rekla mi je da je do sad imala samo sa jednim deckom odnose i da je on bio nevin kao i ona. Sada sam cuo da je ona mnogo iskusnija nego sto je tvrdila. Moje pitanja su: kako da budem siguran da nisam nesto pokupio od nje posto je imala vise partnera i mnogi nisu koristili zastitu, ona je 92 god. ? Sta da radim po pitanju teskog mokrenja? Vec sam postavio pitanje za bubuljice, odg ste mi, lek nisam nasao, ali mi to nije zasmetalo. Hvala puno, pozdrav

    Odgovoreno: 16. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Nema razloga za paniku.
      verovatno se nista posebno nije desilo niti ste "pokupili nesto".
      obicno je tako prvi put.
      ako budete imali probleme sa mokrenjem onda ce te se javiti urologu.