Poštovani, interesuje me koje preglede treba da obavim u vezi sledećeg problema: kad god je vrućina i eventualno nosim pantalone, tj kad mi se zgreje predeo između prepona i stomaka, javi mi se bol u predelu bešike i curenje u vidu zelenog tečnosti. Obavila sm preglede na sve vrste bakterija (urološki i ginekološki) , citoskopiju bešike, ultrazvuk ginegološki. . . . . Svi rezultati su u redu. Zahvaljujem. Ljilja

    Odgovoreno: 14. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Uzimajte tri meseca paraproteks, acidophilus i omega 3.
      potom se javite.
      o preparatima se informisite na sajtovima koje sam dao
      u prethodnim odgovorima.