Ja i devojka imamo hpv virus. Ona koriti vaginalete, a ja makmirol kremu. Da li posle toga smemo voditi ljubav bez zastite? Imam i problem sa prekratkim trajanjem odnosa. Ucvrsti mi se i posle minut svrsim. Posle toga po pola sata ne mogu ponovo da imam odnos i tada ne traje nesto duze stim sto pravim pauze pa nastavljam da bi produzio odnos koliko toliko, stim sto ni pri tome nema pravu cvrstinu penis. Postoji li neko resenje? Da li mozda potencijal tablete? Hvala!

    Odgovoreno: 14. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Hpv je dosta prosiren i posto ga imate vi i partnerka, nema svrhe imati odnose sa
      zastitom.
      o drugom problemu koji imate se informisite na pitanjima sa slicnom
      problematikom kojih je bilo mnogo na ovim stranama.
      nije na odmet da pokusate i sa potencijal tab.