Postovani dr, imam problem sa libidom i cesto nemogucnoscu da odrzim erekciju. Jutarnje erekcije su dosta ceste i traju prilicno dugo. Medjutim, kada masturbiram ili kad treba da imam seksualni odnos situacija je drugacija. Nekad se lako uzbudim i dobijem erekciju ali ukoliko ne stimulisem svoj penis erekcija pada. Nekad jednostavno ne mogu da se uzbudim uopste tj. Izostaje erekcija. Mnogo cesce nego sto bi trebalo. S obzirom da imam jutarnje erekcije da li mislite da je moj problem psiholoski ili mozda neke druge prirode? Moram jos da napomenem da spontane erekcije imam veoma retko. Moj seksualni zivot je dosta bogat uprkos ovome ali se u poslednje vreme povlacim i izbegavam to usled straha od neuspeha. Inace, vec dugo pijem antidepresive (anafranil 25 mg) i zivot mi je ispunjen stresom pa me zanima je li moguce da to izaziva probleme i kako ih u tom slucaju resiti? Hvala unapred i srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 13. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Predlazem da ostavite antidepresive.
      pokusajte sa rhodiolinom i sirupom polinesian noni, prirodnim preparatima.
      u prethodnim pitanjima vidite sajtove na kojima mozete da se informisete
      o predlozenim preparatima.