Postovani doktore, ujutru kada ustanem primjecujem sivkast iscjedak u obliku jedne kapi i pomalo neugodno zarenje i peckanje prilikom prvog mokrenja. O cemu se tu radi, iako planiram da uzmem bris pitam vas na osnovu simptoma koliko je ovo ozbiljno?? Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 13. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Uradit ce te pregled urina i urinokulturu i test za identifikaciju
      trihomonas vaginalisa. Ako ove pretrage ne rese situaciju onda slede brisevi uretre.