Postovani doktore, posle raskida duge veze sam poceo da se zabavljam sa drugom devojkom i poceo sam da imam povremeno ed. Znam da nije nista opasno ali ipak povremeno imam crv sumnje koji izaziva neuspeh. Razgovarao sam sa urologom i on mi je preporucio uzimanje blagih lekova za smirenje sa cefagil-om u roku od 7 dana. Zelim da vas pitam sta mislite o bromazepamu od 1, 5mg, ili jacoj dozi mada sam sportista i ne konzumiram nikakve opijate, ili mozda mozete da mi preporucite i neki drugi lek. Unapred sam zahvalan. . Pozdrav

    Odgovoreno: 13. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Nikakvi sedativi niti hemija.
      ako bas budete morali onda panax ginseng, rhodiolin i ginkgoxc biljne preparate
      iz palete cv international.
      za vise o preparatima www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com