Potovani doktore obracam vam se u nadi da mi bar koliko toliko mozete pomoci. Naime radi se o zasnivanju porodice koju ja i moja supruga pokusavamo da zasnujemo vec de god. Promenili smo dosta klinika na kojima su ustanovili da je u pitanju ureaplazma koja je pozitivna ++. Pio sam dosta lekova (hemamicin, endomicin) medjutim ureaplazma se ne povlaci. Inace po recima lekara pokretljivost i broj su mi dobri ali kako vase kolege kazu sve je ok samo sto se na vrhu spermija ne nalazi neki siljak koji kada stigne do folikula ne moze da probije sta bih ste vi tu uradili i da li to ima veze sa ureaplazmom i kako bih ste vi to izlecili. Unapred zahvalan vladan

    Odgovoreno: 10. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Neznam da li je ureaplazma kriva za to ili je to urodjeni defekt vasih spermatozoida.
      ja bih vam predlozio jednu dugotrajnu terapiju prirodnim preparatima, koji bi
      u svakom slucaju mogli da pomognu oko eliminacije ureaplazme.
      preparati su iz palete cvinternational, i to: paraproteks, acidophilus, omega 3,
      oxymax i sir. Polinesian noni. Ovu terapiju bi koristili najmanje sest meseci.
      tri meseca posle upotrebe spermogram i spermokiltura.
      za vise o preparatima na: www. Calivita. Com
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs