Imam pitanje sto se odnoci na herpes simplex. Imam vec 10 meseci problem, pojavljuje mi se s nadvoresnje strane penisa. Kad mi se pojavio prvi puta pio sam aciklovir i isto tako mazao mast aciklovir, posle 2 godina se opet pojavio. Poslednja 10 meseca kontinuirano na svaka 30 dana mi se pojalvljuje. Bio sam kod koznog doktora specijalistu prepisao mi je aciklovir tablete i mast, posle 2 meseca sam bio kod urologa opet isto, smenio sam bolnicu bio kod 3 doktora opet mi je dao tablete acikolovir i mast. Herpes prodze za 7-10 dana problem je u tome sto se opet pojavi za 20-30 dana. Ima li neki drugi lek osim aciklovira?? Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Postoje biljni antivirotici i preparati koji treba da vam trajno ojacaju imunitet.
      zato predlazem: virago, immunaid, sirup polinesian noni i c vitamin.
      ovu terapiju uzimajte sest meseci, a posle toga se javite.
      u prethodnim odgovorima imate sajtove na kojima mozete da se
      informisete o preparatima.