Ima problem sa hvp virusom. Devojka koristi vaginalete, sta bih ja mogao od krema ili lekova da uzimam? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 10. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Hpv je polno prenosiva bolest, i u zavisnosti od tipa i klinickog ispoljavanja, se posebno
      tretira.
      obicno kod muskaraca, ako nema klinicke manifestacije, nema ni specijalnog
      tretmana.
      ja mojim pacijentima predlazem virotike i preparate za dizanje imuniteta, kao i
      zdrav nacin zivota/previlna ishrana, fizicka aktivnost, dosta tecnosti. Anti stresni program. . . /.
      od preparata predlazem virago/biljni virotik/, omega3/nezasicene masne kiseline/,
      probiobalance/probiotik/i c vit. Ja preferiram preparate cvinternational.
      videti na www. Calivita-srb. Com www. Biobalance. Rs