Poštovani doktore, 8. Juna sam imao operaciju hidrokele levog testisa i sve je prošlo u najboljem redu. Konci su skinuti posle 2 nedelje i otok polako spada. Terapiju uzimam još par dana. Moje pitanje je, da li još uvek moram da se suzdržavam od seksualnog odnosa i ejakuliranja ili to neće predstavljati problem? Hvala.

    Odgovoreno: 10. 07. 2010.

Komentari na pitanje: #64477

    • Postovani, vec par meseci izjutra imam belicasti a ponekad i providni sekret iz uretre (primetio sam izvesno vreme posle jednog nezasticenog odnosa) , i drugaciji je miris, odradio sam analize na hlamidiju, ureoplazmu i klasican bris na sve patogene bakterije, nalaz mi je samo, saprofitna flora u velikom broju. Iz komentara sam mogao da zakljucim da je to normalan nalaz, ali kako da se otarasim jutarnjeg sekreta? Imam po obodu glavica i neke zlezdice male u velikom broju, ali dermatovenerolog kaze je to normalno, pocinju nekako na t. . . Hteo bih da se otarasim i njih? Unapred zahvalan!