Postovani, u poslednje vreme sam primetio da prilikom mokrenja sa urinom na kraju izlazi i neka masa kao gel bez boje. Ponekad posle mokrenja imam osecaj da nije do kraja ispraznjena besika pa se posle nekoliko minuta na ponovni nagon za mokrenje pojavi samo ta masa. Posto sam pre godinu i po dana imao infarkt miokarda sada vrlo cesto radim analize krvi i mokrace. Medjutim rezultati mokrace uvek pokazuju da je u redu. Molim vas za misljenje, unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 10. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno da se radi o upalnom procesu u prostati i zaostajanju
      sekreta prostate koji se potiskuje tvrdom stolicom.
      regulisite stolicu i sanirajte infekciju prostate.
      predlazem: greenkare, nopalin, paraproteks, probiobalance i omega 3
      u prethodnim odgovorima vidite sajtove gde se mozete informisati o
      preparatima.