Postovani, pre 3 nedelje sam primetio da imam smanjenu zelju za seksom sto mi se desava po prvi put. Takodje primetio sam da oko frenuluma na penisu gde mi je ranije bila najveca erogena zona sada ne osecam aposlutno nista. Zbog toga imam problem da odrzim erekciju za vreme odnosa jer ne osecam ni 30 posto onoga sto sam ranije osecao. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 08. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno ste sada u nekoj stresnoj situaciji sto se odrazilo na vas
      seksualni zivot. Smatram da ce to vremenom da se popravi.
      uzmite rhodiolin i panax ginseng.
      za vise na www. Calivita-srb. Com i www. Biobalance. Rs