Poštovani. Imam 38 godina, problem sa erekcijom koja je odlična izjutra i na početku polnog odnosa ali iz meni nepoznatih razloga, vrlo brzo se gubi početna jačina i tvrdoća. Testirao sam nivo testosterona koji je 4. 42 ng/ml (ref. Vr. 2. 8-8. 0) . Urolog mi je dijagnostifikovao blago uvećanje prostate, ali me nije dalje slao na ultra zvuk, kaže da je to za moju dob u redu. Šećer u krvi sam testirao izjutra i nakon dva sata i sve je u granicama. Nešto prema gore ali u granicama. Ima pojedinih vremena kada sve radi normalno, kada je odnos potpuno zadovoljavajući. Šta mislite da je uzrok za moj, sad sve češći, ed? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 09. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Predlazem da o ovome ne razmisljate mnogo jer je ovo samo jedna prolazna epizoda
      koja je verovatno posledica nekih stresnih situacija i dogadjaja. Kada budete
      uspeli da se sredite nestat ce i opisane smetnje. Malo vise odmora, uskladite
      ishranu, fizicka aktivnost. . . .
      mozete uzeti i rhodiolin, vital man, panax ginseng i vital po krvnim grupama/sve
      iz palete cv international/.
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs