Imam dva kamena od po 5 mm u lijevom i desnom bubregu tj. Ovaj na lijevoj strani je u u mokracnom kanalu i ne mrda. . Snimao sam i doktor mi je rekao da pijem puno tecnosti (standardno) i da stavljam toplo na mosnice. . Moje pitanje je kako bih mogao najlakse da se rijesim ovog kamenja? Cuo sam za tablete rowatinex, da li mi ih preporucujete ili nesto slicno. . Unaprijed zahvalan

    Odgovoreno: 08. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Rowatinex mozete da pijete sa puno tecnosti ali ako kamen za
      neko krace vreme ne eliminisete onda se ipak javite urologu.
      sada postoje mnoge mogucnosti a operativno lecenje je poslednje.
      toplo na mosnice ne stavljajte vec udjite u kadu sa toplom vodom.