Postovani bole me bubrezi i stomak i to veoma cesto. Kad piskim osecam neugodan bol urin mi je mutan i belicast a nekada skroz taman. Odem kod doktora dami neku terapiju ja to poijem dok koristim stvari se malo smire a onda sve ispocetka. Bolime i tokom seksa cak mislim da se sve ovo i dogada posle seksa. Vec duze vreme imam ovaj problem i sama neznam sta da radim. Ja oadem kod doktora ali kao da ti lekovi ne ubijaju tu infekciju ili bakteriju. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Kada odete kod doktora treba da se kompletno bakterioloski
      obradite vi i vas partner i da lecenje zajedno sprovedete.
      lekove ne uzimajte napamet.