Postovani, imam problema sa hlamidijom vec 2 meseca, od lekova sam koristio dovicin 2x1 10 dana, nakon toga hemomicin 1g prvi dan i jos 500mg drugi dan, zatim visiren 2x1 jos 7 dana. Na ponovljenoj analizi bio sam pozitivan na hlamidiju. Mozete li mi pomoci sa terapijom posto sam ovo ocigledno uzalud koristio. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Za lecenje hlamidije je obavezno lecenje istovremeno i partnerke a odnosi su sa
      zastitom.
      predlazem vam da sledeca tri meseca uzimateparaproteks. Probiobalance
      i omega 3, pa tek posle toga kontrola brisa.
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs