Postovani doktore, moj problem je desni testis, nemam bolove ali bio sam kod urologa i na exo. . Naod. . . Epididimi obostrano uredni. Levo sve je uredno. Desno postoi hidrocela. . . . . Vaskularizacija testisa preko a. Testikularis obostrano uredna i jednaka. Urolog kaze operacija. . Mene zanima vase misljenje oko dali mora operacija, dali to je slozena operacija i dr.

    Odgovoreno: 06. 07. 2010.

Komentari na pitanje: #64273

    • Imam kamen u bubregu velicine25mm i predlozili su mi perkutanu litotripsiju. Posto se u makedoniji ne radi ova metoda interesuje me dali mogu to uraditi kod vas i koji su uslovi zakazivanja.

    • Hvala doktore. . Najvažniji dar života, nisu slava i bogatstvo. . . . . Nego zdravlje i dobrota!!