Nadjen mi je kamen u bubreg promera oko 0. 5cm? Koliko moze biti opasan? A vise me zabrinjava na besiku mi je nadjem tumor promera 2. 3*1. 3cm mozete li mi reci nesto vise o tome, komplikacije i dr. Doktor mi je zakazao operaciju? Samo me zanima postoji li mogucnost da se povrati kasnije?

    Odgovoreno: 06. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Prvo ce se resavati tumor mokracne besike i u zavisnosti od toga
      koliko je tumor infiltrirao zid besike, odrediti i nacin definitivnog resavanja-
      operacije tumora.
      kamen je sada sporedna stvar.