Molim za pomoc. Postovani, imam probleme sa cestim mokrenjem vec 2-3 godine, ustajem nocu minimum 2puta, ponekada mpkrim svakih 10 minuta po malo*preko dana) , u zadnje vreme imam tupe bolove po dnu stomaka. Bio sam kod urologa vise puta, ultra zvuk radio pre godinu dana, sve u redu vel. Prostate 26 gr. Sexualna funkcija u redu. . . . Pio sam nitroksen. . . Tamsol. . . Orvagil. . . . Ali nista. . . . Bude malo bolje ali se povrati. . . . Pio sam razne cajeve. . . Nista. . . . Bio sam kod psihijatra i psihologa. . . . Nije na psihickoj bazi. . . . Radio urino kulturi i test na trihomonas. . . . Sve u redu. . . Krv i mokraca uvek sve u redu. . . Ali ja i dalje cesto mokrim. . . . Nekada vise nekada manje ali cesto. . . Bavim se muzikom, cesto dugo sedim. . . . Kada mokrim mokrim po malo. . . . Pijem 2 l tecnosti dnevno. . . Molim vas za savet. . . . Stvara mi veliki problem

    Odgovoreno: 04. 07. 2010.
    • Poštovani,
      U duzem vremenskom intervalu /preko 6 meseci/ uzimajte
      neskodljive biljne preparate: paraproteks, ac zymes, omega 3,
      rhodiolin i oxymax.
      videti na www. Biobalance. Rs i www. Calivita-srb. Com
      javite se posle tri meseca.