Kako izleciti bakterije koje se cesto pojavljuju u organizmu. . . Npr. Escherichia coli, u mokraci koja je ucestala 100 000 bakterija, a uposlednju analizu antibiograma javlja se 100 000 bakterija proteus vulgris. I jedinu terapiju koju primam je gentamicin od 120 i bakterija se posle 2 meseca ponovo pojavljuje. Molim vas doktore da mi preporucite pravu terapiju, bicu vam veoma zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Eserihija coli se kod nekih ljudi tesko ili nikako ne moze
      eliminisati iz urogenitalnog trakta.
      zato i ne treba mnogo insistirati antibioticima. Njih uzimati samo kod
      povisenih temperatura i jakih dizurickih smetnji.
      inace treba raditi na jacanju imuniteta pravilnom ishranom,
      uzimanjem dosta tecnosti i biljnih preparata.
      ja preporucujem paraproteks, ac zymez, omega3, oxymax. .
      ove preparate uzimati u duzem vremenskom intervalu.
      o njma se informisite na www. Biobalance. Rs