Koliko je eserihijacoli rizicna u trudnoci?

    Odgovoreno: 03. 07. 2010.
    • Poštovana,
      U trudnoci je svaka infekcija rizicna. Ali uz dovoljno uzimanje tecnosti
      i povremenog potpomaganja antibioticima, ali samo u nuzdi, trudnoca se lako dovodi
      do kraja. Obavezno uzimajte newlife/multivitamin za trudnice/ i omega 3
      /nezasicene masne kiseline/. Kada uzimate antibiotike obavezno je uzimanje i probiotika/probiobalance/.
      za vise na www. Biobalance. Rs ili www. Calivita-srb. Com