Postovani, pre nekih 6 meseci sam imao problema sa mokrenjem, peckanje prilikom mokrenja i nakon toga osecaj da je ostalo jos koja kap mokrace. Izvadio sam nalaze urina i urinokulturu, takodje i kompletnu krvnu sliku, kreatinin. . . I sve je bilo u najboljem redu, pio sam cajeve i dosta tecnosti i to je proslo. Pre nekih desetak dana je opet pocelo isto da mi se desava, nakon cega sam opet radio nalaze i opet je sve u odlicnom stanju sto se tice nalaza. . . Sta bi moglo da bude u pitanju, neki kazu da je mozda samo na nervnoj bazi. . . ? Hvala

    Odgovoreno: 02. 07. 2010.
    • Poštovani,
      U pitanju je zapaljenje prostate koje tako ide.
      vi to dobro lecite. Princip je sto manje antibiotika/samo kada mora/.
      mnogo tecnosti. Fitopreparati.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #64035