Postovani, primetio sam na glavici neke bobuljicice kao alergija, radio sam bris glansa i prvog puta su bile pronadjene staphylococcus aureus i enterococcus, zatim sam ispio terapiju po antibiogramu (viziren 2 kutije) i mazao sam na glavicu neku mast koju su mi preporucili u apoteci. Na sledecem brisi su pronadjene staphylococcus koagulasa negat. I enterococcus e sada u anatibiogramuibroj lekova je smanjen, popio sam kutiju panklava i nista nisam mazao. E sada ne veruje da mi se to ocistilio, jer na glavicu jos uvek ima tih bobuljica. Sta da radim, bojim se da ne preteram sa antibioticima i ovo je mnogo sto sam popio? Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Antibiotike vise ne uzimajte. Koristite obloge od kamilice
      i kantarion ulje. A nema potrebe ni briseve vise da ponavljate.
      ako bas imate neke smetnje onda je bolje da koristite paraproteks tab
      i ac zymes kapsule.
      za vise na www. Biobalance. Rs